Καιρός ήταν να μην πρέπει να ψάχνεις κούτες στα σκουπίδια.
Τώρα έχεις κούτες καθαρές, γερές και στο σωστό μέγεθος, εξασφαλίζοντας εργονομία, αφού στοιβάζονται σωστά στα φορτηγά μας.
Σου δίνουμε όσες θα χρειαστείς και σε διαφορετικά μεγέθη, ανάλογα με το τι θα βάλεις μέσα. Γιατί άλλες κούτες χρησιμοποιούμε για τα βιβλία, ώστε να μεταφέρονται ευκολότερα λόγω βάρους, και άλλες για τα πιο ελαφριά αντικείμενα.